Є запитання? Пишіть:
Наші телефони:
‎‎+380960001122
+380950001122
+380352402040
(Viber, WhatsApp)
Працюємо: із 9:00 до 18:00


Головна » Тури » Паломницькі


85

Переглядів

Обговорити

Паломництво до Фатіми
(ПАЛОМНИЦЬКА ПРОГРАМА)
25 вересня – 06 жовтня 2017 р.
Падуя – Венеція – Мілан – Турин – Сан Ремо – Ніцца – Барселона – гора Монсеррат –
Фатіма 2 дні – Люрд 2 дні – Канни – Монако – Будапешт
Вартість: 475 € + 200 грн.*
 
Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Бучач, Чортків, Теребовля **, Тернопіль, Зборів;
Львівська обл.: Золочів, Львів, Стрий;
Закарпатська обл.: Свалява, Мукачево, Ужгород, Чоп;
 
ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, понеділок (25.09.2017).
Збір групи, виїзд на кордон. Нічний переїзд в Італію.
 
2 день, вівторок (26.09.2017). ПАДУЯ. ВЕНЕЦІЯ.
Прибуття до Падуї.
Падуя. Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу.  Переїзд до Венеції (громадським транспортом).
Венеціяце прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть поети і художники прославляли це місто і прикрашали його своїми творами.
Повернення в Падую (громадським транспортом).
Переїзд в Мілан. Пізнє поселення в готель, ночівля.
 
Санта-Марія-делла-Салуте
 
 
3 день, середа (27.09.2017). МІЛАН, ТУРИН
Сніданок в ресторані готелю.
Мілан. Запрошуємо на екскурсію містом, яке витончено поєднує у своєму образі середньовічні пам'ятки і ультрасучасні квартали... Вирушаємо в саме серце Мілану – П'яццо Дуомо, де розташований символ міста – Міланський собор, шедевр готики такий витончений, що здається невагомим, сплетеним з тонкого мережива. Вільний час.
Переїзд до Турину.
Турин. Саме в цьому місті протягом декількох століть, завдяки збігу обставин, чи провидінню Господньому. Вільний час для прогулянки містом. Переїзд на ночівлю в Сан Ремо. Поселення в готель

Міланський собор

 

4 день, четвер (28.09.2017). САН-РЕМО, НІЦЦА
Сніданок.
Дивовижне місто Сан-Ремо славиться з давніх часів. Тут любили відпочивати аристократи і члени королівських родин. Це набільш розкішний курорт західного узбережжя Лігурії. Вільний час для короткої прогулянки та фото.
Збір групи. Переїзд в Ніццу.
Ніцца – стародавнє місто, по-французьки елегантне і по-італійськи норовливе. Його заснували греки ще в 350 р. до н.е. і назвали на честь богині перемоги Ніки. Вільний час. Прогулянка містом.
Переїзд до Барселони. Поселення в готель. Ночівля.

Морське узбережжя Ніцци

 

5 день, п’ятниця (29.09.2017). БАРСЕЛОНА
Сніданок в ресторані готелю.
Барселона вишукана, елегантна та романтична. Темпераментні мотиви фламенко, легкий морський вітер, золоті пляжі, запах паельї та кальмарів, солодкий аромат сангрії, унікальна архітектура... Саме великому Гауді, який віддав їй весь свій талант і життя, Барселона зобов'язана тим неповторним архітектурним образом, який приніс їй вселенську славу… "Барселона – місто, яке змушує посміхатися". В тому, що у міста є душа, вже не сумніваєшся. Готичний квартал, Саграда Фамілія, Кафедральний собор, парк Гуель, гора Монтжуік, Ла Рамбла, гора Тібідабо, найбільший стадіон Європи "Камп Ноу" – це все те, що потрібно обов'язково побачити в Барселоні.
Після захоплюючої оглядової екскурсії містом – вільний час.
Гора Монсеррат з її знаменитим бенедиктинським чоловічим монастирем Санта Марія де Монсеррат знаходиться в 50 км на північний схід від Барселони. Це найбільша святиня Каталонії, її національний символ. У самому монастирі знаходиться його головний скарб – чудотворний образ Чорної Діви Монсерратської (Моренета), що перетворив це місце в центр масового паломництва з найдавніших часів. Доторкнувшись до правої руки чудотворної статуї, ви можете просити про зцілення від хвороби, щасливе заміжжя або народження дитини. З гори відкривається казковий гірський пейзаж зі скелями незвичайних форм. Недарма Монсеррат означає "розпиляна гора". "Ангели пилою золотою розрізали ці вершини". Ми побачимо гігантські кам'яні скульптури, створені самою природою 10 мільйонів років тому.
Нічний переїзд до Фатіми.
 
Храм святого сімейства
 
 
6 день, субота (30.09.2017). ФАТІМА
Прибуття до Фатіми.
Фатімамісто в Португалії, один з центрів християнського паломництва. В Фатіму сьогодні приїжджають тисячі паломників з усього світу.
Ознайомлення з історією Марійного об’явлення у Фатімі. Довідка: 13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам, що гнали на пасовище стадо овець: сестрі і брату Жасінте і Франсишку Марту і їх кузині Лусії Сантуш. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те ж місце 13-го числа кожного місяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно скоєні гріхи, до молитви на вервиці в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю. При кожному відвідуванні Діва наполягала на щоденній молитві на вервиці. За описами дітей, “жінка була невеликого зросту, одягнена вся в біле”. З 13 травня по 13 жовтня 1917 Діва Марія являлась дітям 6 раз в 13-й день кожного місяця.
"О, наш любий Ісусе! Прости нам наші гріхи, охорони нас від пекельного вогню, провадь усі душі до неба, а особливо ті, що найбільше потребують Твого милосердя!" Фатімська молитва увійшла до складу Розарію (молитви на вервиці), де нею завершують кожну таємницю. Молитву на вервиці, що її Пресвята Богородиця заповіла відмовляти щодня, називають "маленьким Євангелієм від Марії", оскільки в цій молитві ми можемо споглядати нашого Господа Ісуса Христа очима і серцем Його Найсвятішої Матері.
Ночівля в готелі.
 
Матір Божа Фатімська
 
 
7 день, неділя (01.10.2017). ФАТІМА
Сніданок.
Довідка: Санктуарій Діви Марії Фатімської – це великий архітектурний комплекс. Вражаюча 70-ти метрова Базиліка Фатімської Божої Матері, побудована з білого вапняку в стилі Іспанського Відродження. Над головним входом в базиліку представлена ​​чудова мозаїка, виконана і освячена у Ватикані. Дзвіницю з 62 дзвонами вінчає освітлений хрест, який вночі видно здалеку. Найбільший дзвін важить 3 тони. У ніші на фасаді базиліки стоїть білосніжна 4-х метрова статуя, присвячена Непорочному Серцю Марії. Сам Храм стоїть на величезній площі, яка в два рази перевищує за розмірами площу Святого Петра в Римі. У дні важливих святкувань вона заповнюється паломниками. На протилежному боці площі була зведена нова грандіозна церква Пресвятої Трійці, четвертий за величиною християнський храм у світі, здатний вмістити 8500 чоловік. Також вражає мармурова стежка для паломників, довжиною в кілометр, по якій віруючі йдуть на колінах. Паломники вірять в чудесне зцілення і купують воскові свічки, які в кінці шляху кидають в спеціальні плавильні печі, розташовані зліва від храму.
Нічний переїзд до Люрду.
 
Санктуарій Матері Божої Фатімської
 
 
8 день, понеділок (02.10.2017). ЛЮРД
Прибуття в Люрд.
Нас чекає Люрд – найбільше місце паломництва християн з усього світу. 150 років тому місцевій дівчині Бернадетті з’явилась Матір Божа. Тепер на місці з’явлення б’є цілюще джерело, до якого за оздоровленням прибувають паломники з усього світу. Місто паломників Люрд має єдину непереможну атмосферу – атмосферу віри. Факт, що в Люрді ніколи не було ніякої пошесті. Адже кожного року туди приїжджає більше ніж 2 мільйони паломників і понад сто тисяч хворих, котрі сотнями купаються в джерелах. Проте ніякої інфекції не було зафіксовано ніколи.
Поселення в готель, ночівля.
 
Санктуарій Нотр -Дам де Люрд
 
 
9 день, вівторок (03.10.2017). ЛЮРД
Сніданок.
По можливості Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Українські священики і побожні люди більше як 50 років тому почали брати участь у святих процесіях та моліннях, а Церкву збудували і освятили 30 років тому. На освячення приїхало близько 1500 вірних та багато священників з-за океану та з Європи. Посвячення звершив Кардинал Іван Мирослав Любачівський, бо в той час Кардинал Йосип Сліпий був хворий.
Продовження паломницької програми у Люрді: відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, молитва у Базиліці Вервиці та Непорочного Зачаття, Хресна Дорога.
Вільний час для купівля пам’яток про це святе місце.
Збір групи, переїзд в район Монпельє.
Поселення в готель. Ночівля.
 
Грот Чудес
 
 
10 день, середа (04.10.2017). КАННИ
Сніданок в ресторані готелю.
Канни – світова столиця кіно, місто фешенебельних ресторанів, дорогих яхт та найкращих пляжів – розкіш тут абсолютно усюди. Нас чекає набережна Круазетт – культурний центр Канн. Чудовий бульвар довжиною 3 км із високими пальмами, розкішними готелями та віллами, бутіками відомих брендів та сувенірними магазинами вже давно став улюбленим місцем для прогулянок жителів та гостей міста. Ми зможемо побачити квартал Лє Сюке – "серце" Канн, найдавнішу частину міста, збудовану на схилі гори Шавалье, і яка складається лише з восьми вуличок. В хорошому стані тут зберігся замок 12 століття, готична церква Богоматері Надії 16 століття та Башта Сюке вистою 22 метри. Алея Зірок, Палац Фестивалів та Конгресів та багато іншого чекає нас під час прогулянки містом.
Монако. 
 
Морське узбережжя Монако
 
 
11 день, четвер (05.10.2017). БУДАПЕШТ
Прибуття в Будапешт, поселення в готель, відпочинок.
Пропонуємо відвідати купальні Сечені – один із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і однієї із перших лікувальних купалень в Пешті. Купальні Сечені знаходяться в міському парку Варошлігет, повністю комплекс потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Тут знаходяться п'ять басейнів площею 910 м квадратних з температурою води – 28 і 26 градусів тепла, басейн з сюрпризами, сидячий басейн, сауни з басейнами, 11 купалень з термальною водою і багато іншого. Ваші враження будуть незабутні. Вхідні квитки оплачуються додатково.
 
Угорський парламент
 
 
12 день, п’ятниця (06.10.2017). БУДАПЕШТ
Сніданок в ресторані готелю.
Оглядова екскурсія Будапештом. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, церкву Матяша, Рибальський бастіон, Королівський палац, з якого відкривається неймовірно красива панорама Будапешту і Дунаю.
Переїзд в Україну.
Прибуття до в Україну пізно ввечері.
 
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
ü оформлення документів для візи;
ü проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
ü проживання в готелях 3*;
ü харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
ü медичне страхування;
ü сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.
 
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
ü проїзд в громадському транспорті;
ü вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;
ü факультативи;
ü екскурсії – загалом 35 €;
ü особисті витрати;
ü консульський збір – 35 € (крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар, бюджет), діти до 18 років);
ü доїзд в консульство Угорської Республіки в Берегово для здачі біометричних даних.
 

Рейтинг: 0.0 из 5
Коментарі
avatar