Є запитання? Пишіть:
Наші телефони:
‎‎+380960001122
+380950001122
+380352402040
(Viber, WhatsApp)
Працюємо: із 9:00 до 18:00
Доброго дня!
 
Дорогі наші друзі, партнери, координатори, керівники груп, менеджери, маркетологи, наші клієнти та ті хто випадково потрапив на наш сайт – вітаємо Вас в цьому розділі!
Туроператор " ХОЧУ!TRAVEL" може кожному з Вас щось запропонувати, та завжди радий Вашій активній співпраці з нами.
 
Якщо Ви вже наш партнер чи координатор, то завжди слідкуйте за нашими новими програмами та пропонуйте оновлену інформацію своїм клієнтам!
 
Якщо Ви хороший! Та професійний керівник груп, то ми можемо запропонувати Вам бути супроводжуючим наших груп. Якщо ви цікава, активна, відповідальна, комунікабельна та позитивна особистість з організаторськими здібностями та бажанням працювати, то ми навіть готові Вас навчити даній справі. Деталі по телефону.
 
Якщо Ви талановита людина або професіонал своєї справи і ваш талант чи професія будуть цікаві в нашій діяльності (наприклад Ви професійний співак, коучер в якійсь сфері, психолог або психотерапевт, професійний комік або фотограф, чи просто переконаєте нас, що Ви нам цікаві та потрібні), то за Ваші професійні послуги під час подорожі ми можемо запропонувати Вам спеціальну ціну. Деталі по телефону.
 
Якщо Ви хороший менеджер (оформлення документів та спілкування з клієнтами або робота з партнерами), то чекаємо Вас на співбесіді у нашому головному офісі (м. Тернопіль, вул. Руська 21, офіс 804). Деталі по телефону.
 
Якщо Ви хороший маркетолог (соціальні мережі, рекламна поліграфія, створення акцій, проведення семінарів), то чекаємо Вас на співбесіді у нашому головному офісі (м. Тернопіль, вул. Руська 21, офіс 804). Деталі по телефону.